Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 15 do 21-10-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:30          
60 min

Salsation

Rafał W.

KIDS STUDIO

 
11:00          
50 min

AMW 3-5

Piotr BJJ

Akademia Młodego Wojownika

 
12:00          
50 min

HIP HOP CHOREO

PAULA

FABRYKA TAŃCA

 
12:30          
50 min

Aeriale straps

Stasiu

KIDS STUDIO

 
16:00
45 min

Balet 4-6

Zuzia

FABRYKA TAŃCA

60 min

BREAKDANCE 4-6 lat

KUBA

BREAKNUTS ACRO

45 min

Balet 4-6

Zuzia

FABRYKA TAŃCA

60 min

BREAKDANCE 4-6 lat

KUBA

BREAKNUTS ACRO

     
16:45
75 min

BREAKDANCE Footwork i muzykalność

KIDO

BREAKNUTS

 
60 min

BREAKDANCE Podstawowa

KIDO

BREAKNUTS

       
17:00  
50 min

BPU

ROKSANA

FABRYKA TAŃCA

 
50 min

BPD(brzuch,pośladki,dance)

Kasia B

FABRYKA TAŃCA

50 min

Hip Hop Kids

PAULA

FABRYKA TAŃCA

   
17:15
50 min

Mażoretki

Weronika

KIDS STUDIO

50 min

Gimnastyka Artystyczna dzieci

Regina

KIDS STUDIO

50 min

Mażoretki

Weronika

KIDS STUDIO

50 min

Gimnastyka Artystyczna dzieci

Regina

KIDS STUDIO

     
17:30
50 min

BJJ 5-9

Piotr BJJ

Akademia Młodego Wojownika

50 min

BJJ 4-6

Igor

Akademia Młodego Wojownika

50 min

BJJ 5-9

Piotr BJJ

Akademia Młodego Wojownika

       
17:45    
75 min

BREAKDANCE śr. zaawansowana

KIDO

BREAKNUTS

       
18:00      
50 min

BJJ 4-6

Igor

Akademia Młodego Wojownika

50 min

Akrobatyka dla Dorosłych

Bartek

KIDS STUDIO

   
18:10
50 min

Akrobatyka dla Dzieci

Stasiu

KIDS STUDIO

 
50 min

Akrobatyka dla Dzieci

Stasiu

KIDS STUDIO

       
75 min

BREAKDANCE Open

KIDO

BREAKNUTS

 
18:15  
50 min

Akrobatyka dla Dzieci

Regina

KIDS STUDIO

 
50 min

Akrobatyka dla Dzieci

Stasiu

KIDS STUDIO

     
18:30        
50 min

Trampoliny Fit&Jump

Kasia B.

FABRYKA TAŃCA

   
19:00
50 min

Aerial Straps KIDS

Stasiu

KIDS STUDIO

 
50 min

Aerial Straps KIDS

Stasiu

KIDS STUDIO

       
 
50 min

Trampoliny Fit&Jump

Kasia B.

FABRYKA TAŃCA

19:15  
75 min

NSH śr.zaawansowana

KIDO

BREAKNUTS ACRO

 
75 min

NSH śr.zaawansowana

KIDO

BREAKNUTS ACRO

     
19:20  
75 min

HIP HOP gr. zamknięta

Bartek

BREAKNUTS

         
19:30
50 min

Trampoliny Fit&Jump

Kasia B.

BREAKNUTS

     
60 min

Breakdance Open z Hefo

Hefo

KIDS STUDIO

   
 
75 min

OPEN Practice

Kaja

FABRYKA TAŃCA

20:00
50 min

Aerial Straps DOROŚLI

Stasiu

KIDS STUDIO

 
50 min

Aerial Straps DOROŚLI

Stasiu

KIDS STUDIO

       
 
75 min

OPEN Practice

Breaksharks

BREAKNUTS ACRO

20:30
50 min

Zumba Fitness

Kasia

FABRYKA TAŃCA

           
21:00    
50 min

Zumba

Krysia

FABRYKA TAŃCA

       
← →