Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 21 do 27-05-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:15          
90 min

BATA DE COLA fandango de Huelva

Agnieszka

FABRYKA TAŃCA

 
10:50          
90 min

Flamenco OPEN petenera z mantonem

Agnieszka

FABRYKA TAŃCA

 
11:00          
75 min

BREAKDANCE śr. zaawansowana

Breaksharks

BREAKNUTS ACRO

 
12:30          
50 min

Aeriale straps

Stasiu

KIDS STUDIO

 
15:45  
60 min

BREAKDANCE 4-6 lat

Piotr B

BREAKNUTS ACRO

 
60 min

BREAKDANCE 4-6 lat

Piotr B

BREAKNUTS ACRO

     
16:10        
75 min

HIP HOP gr. zamknięta

Bartosz

BREAKNUTS

   
16:15        
60 min

Breakdance Open z Hefo

Hefo

BREAKNUTS ACRO

   
16:45    
75 min

BREAKDANCE Podstawowa

KIDO

BREAKNUTS

       
17:00
50 min

Akro BOBASY 3-5

Patrycja S

KIDS STUDIO

50 min

BPU

ROKSANA

FABRYKA TAŃCA

 
110 min

Flamenco bamberas Zaawansowany

Agnieszka

FABRYKA TAŃCA

     
75 min

BREAKDANCE Footwork i muzykalność

KIDO

BREAKNUTS

50 min

Gimnastyka Artystyczna dzieci

Regina

KIDS STUDIO

50 min

Gimnastyka Artystyczna dzieci

Regina

KIDS STUDIO

17:15
60 min

Aeriale straps

Stasiu

BREAKNUTS ACRO

           
17:30
50 min

BJJ 5-9

Piotr BJJ

Akademia Młodego Wojownika

 
50 min

BJJ 5-9

Piotr BJJ

Akademia Młodego Wojownika

 
50 min

AMW 3-5

Piotr BJJ

Akademia Młodego Wojownika

   
   
75 min

Breakdance BATTLE&CYPHER practice

KIDO

BREAKNUTS ACRO

75 min

JFH-jazz/funk/hip-hop 8-11

Stasiu

BREAKNUTS

18:00  
50 min

Akrobatyka dla Dzieci

Kamil

KIDS STUDIO

50 min

Akrobatyka dla Dzieci

Kamil

KIDS STUDIO

50 min

Akrobatyka dla Dzieci

Stasiu

KIDS STUDIO

     
18:15
75 min

JFH-jazz/funk/hip-hop 8-11

Stasiu

FABRYKA TAŃCA

           
18:20
75 min

BREAKDANCE Open

KIDO

BREAKNUTS ACRO

 
50 min

Trampoliny Fit&Jump

GOSIA

FABRYKA TAŃCA

       
18:50        
75 min

OPEN Practice

Kaja

BREAKNUTS ACRO

   
19:00  
50 min

Akrobatyka dla Dorosłych

Kamil

BREAKNUTS ACRO

50 min

Hip hop 12+

PAULA

KIDS STUDIO

50 min

Aeriale straps

Stasiu

KIDS STUDIO

50 min

Trampoliny Fit&Jump

GOSIA

FABRYKA TAŃCA

   
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Bartek

KIDS STUDIO

     
19:20
50 min

Trampoliny Fit&Jump

GOSIA

BREAKNUTS

75 min

NSH śr.zaawansowana

KIDO

BREAKNUTS

         
19:40
50 min

Taniec Współczesny

Sara

KIDS STUDIO

           
20:00    
110 min

Flamenco siguriyas ŚREDNI WYŻSZY

Agnieszka

FABRYKA TAŃCA

       
20:15
50 min

Zumba Fitness

Kasia

FABRYKA TAŃCA

           
20:50      
75 min

NSH śr.zaawansowana

KIDO

BREAKNUTS

     
21:00  
50 min

Lejdis Fight

Piotr BJJ

Akademia Młodego Wojownika

 
50 min

Lejdis Fight Stressless

Piotr BJJ

Akademia Młodego Wojownika

     
← →